در امتداد جاده شفت - آب بر - زنجان
شناسایی مسیر جاده و پیگیری ساخت جاده شفت - آب بر - زنجان از شروع تا مرحله نهایی
نويسندگان
لینک دوستان

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان از آغاز فاز نخست پروژه جاده آب‌بر ـ شفت خبر داد.

«البرز حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه زنجان، با بیان این‌که پروژه مذکور قطعه نخست زنجان ـ طارم ـ ملاسرا ـ شفت است، افزود: این پروژه به طول 56 کیلومتر در حوزه استانی در نظر گرفته شده است که 10 کیلومتر ابتدایی آن کلنگ‌زنی شد و 10 کیلومتر نیز در آینده نزدیک کلنگ‌زنی می‌شود.

 

وی با بیان این‌که در این طرح 20 کیلومتر از سرخه‌دیزج آغاز شده است و به آب‌بر و ابتدای شروع گردنه منتهی می‌شود، تصریح کرد: حدود 36 کیلومتر از این پروژه در ارتفاعات واقع است.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: همچنین اعتبار برآورد شده برای این پروژه، حدود 5 میلیارد و 600 میلیون ریال است که در مسیر این جاده نیز بیش از 3 کیلومتر احداث تونل در سال گرفته شده است.

حسینی با یادآوری این‌که با همکاری‎ با استان گیلان و به دلیل این‌که مطالعات پروژه مذکور در این استان عقب است، به محض آماده شدن این طرح مطالعاتی آغاز می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه در حوزه استان زنجان نیز در انتهای مطالعات قرار داریم.

وی با بیان این‌که برای این پروژه در حوزه شهرستان 160 میلیارد ریال اعتبار نیاز است، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک با تزریق این اعتبار پروژه مذکور عملیاتی می‌شود، از طرفی پایان این طرح حدود 18 ماه با پیمانکار قرارداد بسته شده است که با توجه به نبود مشکل در سطح شهرستان به سرانجام می‌رسد.

[ ۱۳٩٢/۱٠/٢۸ ] [ ۸:۱۳ ‎ب.ظ ] [ مهدی پور ]
درباره وبلاگ

سلام از این که افتخار دادید به وبلاگ من اومدید ممنون ، تو این وبلاگ قصد دارم مطالب گوناگونی نظیر :زیباییهای گیلان ، جاذبه های گرشگری گیلان ، آداب و رسوم و آیین های گیلان ،تاریخ گیلان وهر مطلب دیگری که درباره گیلان باشد به آن بپردازم . از این که مارو انتخاب کردید سپاسگذارم . بنده را با نظرات و پیشنهادهای خود یاری فرمایید mehdipoor0030@yahoo.com
آرشيو مطالب
امکانات وب

فال حافظ

**************

وبلاگ در امتداد جاده شفت - آب بر - زنجان

************
 *****************

فال انبیاء

 **************
***************
****************
*****************
**************